[]

klavye fare takımı

almam lazım bir tane, kafamda iki marka var, ya microsoft ya da logitech.

Şu an logitech mx3200 kullanıyorum takım, temizlemekle uğraşmak istemiyorum direk yenisini alayım diyorum. Aslında memnunum da. İki tane isteğim var.

1-) fare ufak olmasın, elime rahat otursun (mx3200 faresi güzel mesela)

2-) tuşları daktilo gibi ses çıkarmasın (şu an mx3200 bu konuda kötü)

Mikrosoft:

www.vatanbilgisayar.com

ya da

www.vatanbilgisayar.com

Logitech

www.vatanbilgisayar.com

mk710 nano güzel duruyor ama 200 tl fiyatı da pahalı, 150 ye kadar çıkarım diyordum, sonuçta klavye fare sadece. Ama logitechlerde asıl sorunum farenin ufak olması.

Vatanda bunlar var, başka farklı model bulabilir miyim bilmiyorum ama bi olduruverin.

not: kablosuz olacak, ahşap düz yüzeyde sıkıntı çıkarmayacak, bi sürü fonksiyonel tuşu da bonus olur valla.

 
niye set olarak alıyorsun? ben k350 + m705 kullanıyorum. ikisi de unifying, tek usb üzerinden. benzeri seçenekler düşünebilirsin?


  • yalnux  (02.10.12 07:00:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.