[]

Erasmus lu öğrenci

Evime yabancı uyruklu herhangi birin nerden bulurum, erasmuslu olur gezgin olur. kalıcı olursa daha güzel olur. koçsörfing dışında?
 
birazdan buraya herkesin yazacağı cevabı söylüyorum;
www.couchsurfing.org

  • keneabidin  (01.10.12 16:23:33) 
craigslist


  • atrophy  (01.10.12 16:34:37) 
bulunduğunuz ildeki üniversitelerin erasmus ofisleri ile irtibata geçin. öğrencilerin barınması için de çalışıyorlar, pek çoğunda ev arkadaşı formu bulunur.


  • balik kraker  (01.10.12 17:02:54) 
okulunun uluslararası ilişkiler binasına gidip, erasmuslu öğrenci kabul etmek istiyorum diyorsun. onlar da senin evinin bilgisini gelenlere veriyor. isteyen olursa sana ulaşıyorlar.


  • repins  (01.10.12 17:16:07) 
couchsurfing' en iyi alternatiflerden biridir. Bilginiz olsun. istanbul forumuna girip ilan verin 2-3 gün içinde birisi sizle irtibata geçer..


  • kennym  (01.10.12 18:41:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.