[]

hiçbirşey anlamadığım bir laboratuar sonucu

bir tanıdığın lab. sonucu. şu an ssk hastanesinde beklemekte olan yetmiş yaşında bir etyze gibi hisediyorum kendimi şu boyun tomografisi neticesinde ne demek istiyor Allah aşkına sevgili dostlar? Ciddi birşey var mı burada?

"Parankım eko paterni minimal heterojendir.
Sol lob posteriorda yaklaşık 4 mm çapında içiresinde milimetrik ekojeniteler seçilen hipoekoik nodüler lezyon izlenmiştir.
Bilateral submandibuler bez normal boyut ve parankım yapıda olup, sınır ve eko farkı oluşturan lezyon saptanmamıştır. Ancak izoekoik lezyonlar ekarte edilemez. Her iki anterior ve posterior servikal zincirde ve submandibuler alanda büyüğü 17*9 mm boyutlarında olmak üzere lenf bezleri izlenmiştir."

 
ciddi bişey yok sadece tomografiye bakılarak


  • niye ama  (01.10.12 10:46:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.