[]

sivri sinekler

aylardan ekim, şu lanet olası koduğumun sivri sinekleri daha ne kadar piyasada dolaşacak? Arkadaş ekim ayında sivri sineğin ne işi var? Kafayı yiyecem.

Normalde de bu kadar geç aylara kadar takılırlar mı yoksa bu seneye özel falan mı bu?


 
Nedendir bilinmez, niyesini de siz düşünün; lakin son gündür piyasada olmayan sivrisinek öncülüğünde ortaya çıkan haşereler burada da çılgın atmaktalar. Odanın için sıcak son günlerin keyfini çıkarıyorlar diye bir yorum getirmiştik. Bu arada tuzla'dan bildirdim.


  • ruhundan soluyan adam  (01.10.12 01:25:09) 
bu ne lan.
3 dk öncesine kadar bir sinek yoktu.
3 tane oldular.
  • messimessibuadamneyinnessi  (01.10.12 01:41:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.