Adonis kası ile six packs aynı şey midir?

Tek soru tek cevap istiyorum beyler =) Yani adonis nasıl yapılır six packs nasıl yapılır olayına girmeyeceğim. sadece merak ettiğim six packs ile adonis denilen şey aynı mıdır farklı şeyler midir?

bayan olarak bildiğim kadarıyla, adonis göbeğin altında kasığa doğru 2 yandaki süper seksi kaslardır.
six packs göğüs altından göbeğin sonuna kadarki bölgede yer alır.

  • pinkket  (30.09.12 17:13:10)
apayrılar. six pack baklavadır. adonis de kasıktan böbrek boşluğuna doğru giden çizgiler.

  • alikavazinmahmut  (30.09.12 17:57:06)
six pack bildiğin baklava. bunları çıkarmak için paso mekik çekmen lazım. adonis ise kasık tarafını belirten çizgilerdir. orayı çıkarmak için bi barfix demirine tutunun ve ayaklarınız vücuduza 90 derecelik açı sağlayana kadar kaldırın indirin. araştırırsanız bununla ilgili ve değişik bir sürü egzersiz çeşidi bulabilirsiniz.

  • defansif orta saha  (30.09.12 17:58:09)
Verdiğin bilgi için sağ ol defansif orta saha. tabi ki kulağa baklavaları çıkarmak daha cazip geliyor. alt tarafı bir çizgi olan adonisten önce baklava çalışmak lazım =)

  • marjinal kereste  (01.10.12 14:39:33)