Önerebileceğiniz Diş Macunu markaları

Her diş yapısına uygun önerebileceğiniz diş macunu markası nedir?

bence herkes kendine göre iyi bulduğunu önerecektir.
misal ben;

bugüne kadar diş hekimi arkadaşlarımın sözüyle hep ipana kullanırken;
colgate'in sensitive pro-relief'ini kullandıktan sonra, benim için en iyisinin o olduğuna karar verdim.

smokers falan da var ama onları her yerde bulamadığım için kıyaslamaya katmadım.
  • holy diver  (28.09.12 18:35:09)
sensodyne kullanıyo bizim ev ahalisi hepimiz memnun gibiyiz hepimize ayrı ayrı yaramış demekki.

  • bunumu demek istedin  (28.09.12 18:40:19)
ben en ucuz diş macununu kullanıyorum. colgate 3lü etki ya da signal.
çok farketmiyor.

asıl diş ipi yap. sen ne kadar fırçalarsan fırçala araları temizleyemezsin. diş ipi kullanmadığın sürece ha sensodyne kullanışsın ha ipana kullanmışsın farketmez. diş taşı oluşur.

bir de oral-b nin clinic line diye ağız çalkalama suyu var, onu tavsiye ederim.
  • goldentitan  (28.09.12 18:45:36 ~ 18:46:06)
parodontax ın beyazlatıcı etkilisi olanı epeyce iyi, ama tadına ve yapısına alışmak gerekebilir

  • april12th  (28.09.12 21:59:33)
Glister güzel ama bence macun çok önemli değil. Paranı diş ipi ve ağız suyuna sakla derim.

  • youkoso hitori bocchi  (29.09.12 14:16:59)