[]

deri ceket

yapay, orijinal, kalite, fiyat vs. değil aradığım.

benim aradığım dar slimfit, kısa ve bisiklet yaka olanından.
şarkıcı teoman'ın giydiğinden hani? şu resimdeki?

böyle bir ceketi en son 2006 yılında karşıyaka colin's mağazasında gördüm, 399 tl ydi alamadıydım. görüş o görüş... şimdi param var ama ortada ceket yok?

ankara izmir bursa geziyorum mağazaları. saçma sapan kollarının ucuna fırfırlı kumaş eklemişler deri ceket/montun. böyle olmayacak, deri olacak. desa derimod da zaten yok. zara buna benzer üretiyo ama zara'da da yok. bir erkek dergisinde "voit" isimli markada gördüm ama piyasada bulamadım.

bi buldurun be arkadaşlar!.. ya da yaptırabilir miyim böyle?

 
yok, yok, yok. aynen dediğin sıkıntıyı yaşıyorum ben de. en sonunda özel yaptırtıcam, yapıyorlar ama çok pahalı oluyormuş diyollağ.


  • roket adam  (28.09.12 20:04:26) 
yaptirmak pahali ben sordumda 750tl istemislerdi. kismet isi bunlar


  • cogito ergo sum  (28.09.12 20:12:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.