baş dönmesi hissi

herkese merhaba,şöyle bi sorum var.başım dönüyo gibi hissediyorum,ama böyle bariz bi dönme de değil,tam anlayamıyorum ne olduğunu.bununla birlikte sıcak basıyo ama üşüyorum.hafifte mide bulantısı var.bi de aşırı bi sinir var.sanki çok sağlıksız mışım ve çok ciddi bir hastalık bütün vücudumu kaplamış gibi hissediyorum.sizce ne olabilir?

tansiyonuna da bi baktir.

  • compadrito  (27.09.12 22:17:36)
bir psikiyatriste görünün.

  • marcelorios  (27.09.12 22:20:00)
evet katılıyorum sanırım tansiyonunuz düşüyor. aynı şeyleri ben de yaşıyorum tansiyonum düştüğünde.

  • avagadro  (27.09.12 22:20:31)
peki bu şikayetiniz ne zaman oluyor? evde yanlız kaldıgınızda mı? bir topluluga girdiginizde mi? veya sürekli mi oluyor?

  • ramsesseum  (27.09.12 22:50:44)
ramsesseum,normalde olan bişi.saydığınız durumlarda da olabiliyo

  • rock n roll  (27.09.12 22:55:37)
dedigim dogru olacak diye birşey yok bununla birlikte tahminime gore "ANKSİYETE" . Arastırmanızı öneririm.

  • ramsesseum  (27.09.12 23:01:05)
ramseseum,aslında anksiyete bozukluğu tedavisi görüyorum.teşekkürler

  • rock n roll  (27.09.12 23:03:58)
kan değerlerini ölçtür, demir, b12ne falan baktır. benim de baş dönmesi gibi olan şey tam da böyleydi, mideye de etki ediyor diye biliyorum bunların eksikliği, sinirlerine de.

  • claws of perdition  (27.09.12 23:10:10)
anksiyeteden oluyor o. ilaca yeni başladıysanız 3-4 hafta kadar sonra tüm fiziksel şikayetleriniz kaybolacaktır. eğer uzun süredir kullanıyorsanız da psikiyatristinizle görüşüp durumu anlatın. farklı bir ilaca geçebilirsiniz.

  • boo ya moon  (28.09.12 01:47:38)
depresyon. stres.

  • ben smyrna  (24.10.12 09:00:43)