mesaja cevap vermeyen kız

karşılıklı hoşlanmanın olduğu bir kızla mesajlaşırken kız pat diye cevap vermeyi.

hayır ben de meraklı değilim mesajlaşmaya ama insan bir değer benim şu işim var, uykum var şu bu çıkıyorum diye.

merak ettim ne yapıyorsunuz bu durumda. bana saygısızlık gibi geliyor

şu an gerçekten cevap veremeyecek durumda değilse ortadaki karşılıklı hoşlanmanın bir yanlış anlamadan ibaret olduğu ortada gibi...

  • avagadro  (27.09.12 20:57:50)
bunu kızda yapsa, erkekte yapsa, sevgilinde yapsa, arkadaşında yapsa yani ikili insan ilişkilerinde bence saygısızlık..

daha sonra dönüp gerekli bir açıklama yapıyorsa o ayrı tabi..

yani bi yerde oturuken hoşçakal, görüşürüz vs demeden kalmak gibi birşey ..

insanlar tuhaf..
  • mrv  (27.09.12 20:59:24)
kızıyorum. açık net. bi cevap ver diye çemkiririm gördüğüm ilk yerde tabi kıymet veriyorsam.

yok eğer öylesineyse hiç umursamam.
  • cecilia  (27.09.12 20:59:53 ~ 21:00:51)
biraz saygısızlık tabi ama neden cevap veremediğine göre değişir. yani siz o sırada bir sohbet içinde değilseniz, o günlük hayatını sürdürdüğünden bir takım işlerine bakıyor olabilir. ha ama gitti oyun oynuyor o yüzden cevap vermiyor o zaman bunu kendisine söyleyebilirsin akıl edememiş olabilir. kimse mükemmel değil. kimse süper bir anlayışa sahip değil. bence söyle dikkat etsin bir daha.

  • neira  (27.09.12 21:01:22)
senin durumun çok hafif. kız bişeyler deniyordur. benimkisi çok daha kötü. birşey olmaz kanımca.

  • tranceforresuminglife  (27.09.12 21:04:40)
@tranceforresuminglif anlamadım desem :)

  • alphaville  (27.09.12 21:07:02)
herhangi bir yargıda bulunmadan önce;

mazereti olabilir düşüncesiyle makul bir geri dönüş süresi tanı. misal iki gün. sonrasında da yeri geldiğinde bu tür davranışları pek hoş bulmadığını laf arasında söylersin. o da anlarsa ve eşşek değilse özürünü diler diye düşünüyorum.

diğer türlü zaten mazereti varsa, herkesin başına gelebilecek bir şey olarak almalısın, hoş görmeli ve affetmelisin.
  • holy diver  (28.09.12 15:43:52)