[]

ne konuda eğitim hazırlayayım?

sağlıkla ilgili bi konuda hasta eğitimi hazırlayıp sınıfta sunmam gerekiyor. konu bulamadım bi türlü. çok geniş ya da dar kapsamlı olmamalı, biraz ilgi çekici ve orijinal bi şey olmasını istiyorum.

hastalara verilecek bi eğitim gibi düşünüleceğinden çok öyle akademik bir araştırma havasında değil de, daha basit bi dil olacak. meselaa atıyorum kalp hastalıklarında egzersiz, çocuklarda ilaç kullanımı vs. aklıma bunlar geldi ama çok da içime sinmedi. sınıftakiler organ bağışı eğitimi, ağız ve diş sağlığı gibi konular düşünüyorlar, biraz sıradan geliyor bana açıkçası. fazla fikriniz varsa alırım efenim.


 
"kalp piliyle yaşamak"


  • fauxhumanitas  (27.09.12 17:08:05) 
hacı bence, kemik iliği nakli ilgili iyi gibi. o kadar da zor bir şey olmadığını öğrensin insanlar.


  • mor.inek  (27.09.12 17:13:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.