ev için hi-fi sistem

merhaba sözlük people,
ailemden ayrılıp yeni ev kuruyorum, yıllardır hayalini kurduğum içinde bir koltuk, cdler, bir cd çalar olan odayı kurucam, bunun için bir sacd çalar, www.vatanbilgisayar.com gibi dts destekli bir 5.1 ve belki ekstra iyi bir kulaklık. plak daha kaliteli bir kayır ortamı biliyorum ama temizlik bakım ve ıssız adam tripleri nedeniyle tercihimi sacd'den kullanıyorum. sistem önerilerinizi rica ediyorum.

bunu online almaya karar verirseniz şurada fiyatı daha uygun:
www.sanalmarketim.com

daha önce çok alışveriş yaptığım bir yerdir, sorun yaşamazsınız.
  • gkhncnzdgn  (25.09.12 12:44:09)
5.1 diyosan linkteki logitech uygun evet, yok hi-fi diyosan acoustic energy, klipsch, audioengine gibi markaları biraz araştır derim.

bana göre kaliteli bi bookshelf seti bile linkini verdiğin 5.1 logitechten iyidir.
  • wrench  (25.09.12 12:49:41)
aman logitech vs. bulaşmayın, paranıza yazık.

içerisinde gerçek amfi bulunan home theater setlerini tercih edin, isterseniz patates bile bağlayabilirsiniz, muazzam bir kolaylık var.

ben onkyo'nun ht serisini tercih edin derim, mediamarkt'ta bulabilirsiniz, piyasada ve nette bulmak çok da kolay değil. 750-2000 arası değişir fiyatları.
  • carnicero  (25.09.12 12:50:37)
sana bir dost tavsiyesi sacd çalar almayı düşünüyorsan 5+1 yerine güzel bir sterio al, hatta eskidjinin bit pazarı havalanı yakinlarında oraya git orada ikinci el ses sistemleri var, bak dene...

  • mehmet lutfi  (25.09.12 12:50:44)