terminator : scc season 3 ???

ne oldu bu diziye ya ben çok seviyordum. 3cü sezon için imza kampanyaları falan düzenlenmişti hatta bi zamanlar. neden çıkmadıki 3cü sezon. ya da çıktıda benim mi haberim yok? şöyle bir geçmişe baktığımda sağda solda sezon 3 ün videolarına rastladım ama fake mi ki la onlar o.o poff böyle sevdiğim ve ipi çekilen bikaç dizi daha var,bi ben mi beğeniyorum bunları.ki beğenen başkaları da varsa niye bi sonraki sezon için geçer not alamıyorlar =(( heroes da böyle oldu 4cü sezonda kestiler =((
tamam belki tv izleyicisi için sıkıcı olabilir bazı bölümler ya da bi hafta daha beklemek koyabilir bi sonraki bölüm için ama ben genelde beğendiğim dizileri o tarihte tv de izlemeyip daha sonra sezon sezon indirip izleyen biriyim mesela,açıkçası benim için sıkıcı olmuyorlar bu sebeple hikaye bazı noktalarda tıkansa da.keşke bu dizilerin fanları için bi dvd versiyonu falan çekilseydi.güzel olurdu iyi olurdu hatta gider alırıdım.bakmayın indirip izlediğime,ilerde bu dizilerin bluray'leri teker teker arşivimde olacak yani =( ...

www.youtube.com

yok canım iptal oldu o dizi. firefly diye arat derim de tarihin en kült görülen ve yeni bir türü başlatan diziyi bile nasıl iptal ettiklerini ve geri gelemediğini oku derim :(

  • ozdek  (25.09.12 07:16:41)
öldü gitti, üzerine de bir bardak sıvı metal içtik.
www.scifiscoop.com

ben de jericho diyorum ve arttırıyorum, nuts!

edit: şurada da olay hakkında konuşuyor, ratingler matingler...
hucksblog.blogspot.com
  • sanat guresi  (25.09.12 07:28:14 ~ 07:37:32)
@milan baros
Rating denen olaydan haberim var zaten.Benim anlatmaya çalıştığım şey bazen diziler haksız rekabete de uğrayabiliyor (rayting konusunda).Yayınlandığı saat ters oluyor,hikaye yavaş ilerlediği için izleyenler sıkılıyor ve izlememeye başlıyor veya beğenilmiyor ki beğeni de raytingi doğrudan etkileyen bi olay bence (beğenen izler vaktinde ve zamanında,beğenmeyen izlemez tarzında.İstisnalar hariç tabi beğenip de sonradan izleyenler ama onlarında katkısı olmuyor senin dediğin gibi).. Demek istediğim bunlarla karşılaşan bir dizi,bi halk yoklaması yapıp (anketlerle,imzalarla veya gözlenimlerle ne bileyim işte) neden devam bölümlerini ya da en azından bağlayıcı bir finali DVD versiyonuyla yapmıyor.Çünkü en azından bunu hakeden diziler bunlar,yarım kalmasındansa,hikaye nerde kaldıysa bi finali hakediyorlar...

ps: Özetle bu konularda (rayting işleyişi,yayın akışı,dizinin iptali) çok da bilgili olduğum söylenemez,bilmediğim için danışıp soruyorum zaten ve sadece düşüncelerimi paylaştım . Ayrıca yapmayın şimdi hangi birimiz Summer Glau'yu o rolde görmeyi sevmiyordu ki :D.. Ha bir de TV de dizi izlemeyi sevmememin sebeplerinden biri de dizinin ya da filmin ortasında gereğinden fazla reklam yayınlanması.Çok can sıkıcı bir şeydir bu ki bundan dolayı da diziyi kendi yayın saatlerinde ilgili kanalda zaman zaman izlemeye çalışsam da kafada oluşan mantık son çare olarak "diziyi bu şekilde ziyan etmektense DVD sini alırım ya da indirip arka arkaya izlerim" düşüncesi oluyor. Sonuçta hangi birimiz o esnada "aa yok ben bu eziyete rağmen bunu kanalında saatinde izlicem" mantığıyla yaklaşabiliyorki olaya. "Nasıl olsa bu kadar iyi bi dizinin illaki devamı olur la" kafasıyla yaklaşılıyor,ben de bu kafadakilerden biriydim şahsen o.O
  • yqzkrttpli  (25.09.12 11:29:28 ~ 11:45:59)
ah ulan ne guzeldir. kimse kasa degildir.

  • disq  (26.09.12 02:21:07)