Vallecano- Real Madrid

Hali hazırda bahis sitesinde 28 lira param var. Akşam Real alırsa 80 küsur para olacak kasada. Ancak şöyle bir durum var eğer param 28 lirada kalırsa harbi koyar bana. Çünkü 2 gün önce 100'e yakın param vardı. Ben en azından Vallecano'nın maçı alamayacağını düşünüyorum. Beraberlik ihtimaline karşı 5 orandan 12 basıp kasayı 70 civarında tutayım diyorum. Sizce ne yapmalıyım?

birbiriyle çelişen iki bahis yaptığın sürece her türlü zarar edersin. real kazanır bahsinin yanına tavsiyem "karşılıklı gol yok" bahsini değerlendirmen.

  • dayrise enterprises  (24.09.12 19:37:57 ~ 19:38:14)
bu sezon lig maçlarında real'e oynamayı sakıncalı bence. mourinho madrid'e geldiğinde amacı barcelona ambargosuna son vermekti, zor da olsa başardı geçen yıl. artık istediğini aldı. egosunu tatmin etti. sıra şampiyonlar ligi'ne geldi. bu yıl madrid'e şl maçlarında gözün kapalı oyna ama lig maçlarında iki kez düşün.

  • henrychinaski  (24.09.12 19:42:46)
real her türlü yenecek hocam başka şansı yok, hafta içi takıma moral ve güven geldi

  • neverletyougodown  (24.09.12 20:17:11)