antidepresan ve yan etkileri üzerine

herkese iyi geceler. bu aralar depresyonda hissediyorum kendimi ve doktor kontrolünde antidepresan kullanmayi düsünüyorum. kafama takilan zaten ortalamanin üzerinde bir bosalma sürem var (genel olarak yarim saat ve üzeri) bu ilaçtan sonra geç bosalma, bosalamama gibi libido eksilmeleri meydana geliyormus. merak ettigim bunlarin kalici mi yoksa gecici mi olduklari? kai yaparken göz cikarmaktan korktum acikcasi.bilgisi olan paylasirsa memnun olurum.

her ilacın yan etkisi bünyeden bünyeye değişir. sağlam bi doktora gitmen şart.

  • Rawkon  (24.09.12 01:02:34)
geçici onlar. ilacı bıraktıktan belli bir süre sonra libido yerine geliyor. ilacınızı da doktor kontrolünde düzenli alın, o ilacı kullanırken alkol kullanmayın. geçmiş olsun şimdiden, bir gün bırakacaksınız zaten merak etmeyin, günü gelecek doktorunuz "tamam daha alma" diyecek, o zaman güzel oluyor.

yani ilacı kullandığınız süre boyunca azalma oluyor tabi. ama aşırı etkileyecek bir durum olmuyor ilaç çok ağır değilse.
  • sizofren hayaller  (24.09.12 01:15:04 ~ 01:16:19)
yan etki olarak ejekülasyon bozukluğu, impotans görülebilir. yan etkiler genellikle geçicidir. ayrıca aklınızda olsun, yan etkiler ilacı kullanan her kişide görülmeyebilir.

  • merena  (24.09.12 01:25:33 ~ 01:47:36)
çok saolun

  • apathetic  (24.09.12 01:35:24)