dota vs dota 2 vs LOL vs HoN vs başka bir şey

racisme girmeden sıralamaca, fikirler, yorumlar??

Romanyalılar, Türkler veya Çinliler bir işe el attıysa ondan kaçacaksın.

  • Adram3lech  (23.09.12 19:56:14)
ahah. ruzları unutmamak lazım da o zaman oyun tek oyun çeşidimi de bırakmam lazım. ilk ve tek ve son.

  • sparkle kiddle  (23.09.12 19:58:47)
hepsini oynadım, bir tek lolden vazgeçemiyorum.

  • barky  (23.09.12 20:27:59)
lol de genel levelina göre ekstra iki skill geliyormuş yanlış anlamadıysam. çok çok uzun zamandır dota oynuyorum. dota 2 de oynuyorum ama lol şimdi sıkıntı olmaz mı?! sıfırdan?

  • sparkle kiddle  (23.09.12 20:39:26)
hesap levelına göre mastery point geliyor her level için bir tane olmak üzere. mobafire.com'dan her karakter tipine göre(ad carry ap carry tank vb) bakabilirsin öğrenene kadar. Bir de runelar var. onları da zaten 30 leveldan önce yapmak saçma. 30 levela gelene kadar da ne rune alacağını öğrenirsin. Dota biliyorsun 1 haftanı almaz lole alışmak.

  • barky  (23.09.12 20:43:13)
olmaz. 5. ve 6. skill'ler yaklaşık 3-4 dakikada bir doluyor. açıksa kaçmak ya da kovalamak için kullanılıyor, aşırı büyük bi avantajı yok.

dotada her oyunda 1 hileli garanti vardır. lol'de 10 oyunda 1 hileli. bence lol.
  • repins  (23.09.12 21:01:28)
dota2>dota>hon>lol
dota2de ruslar var. Dotada turkler var:/ hon ve lol izledim hic oynamadim.

  • MouseP  (23.09.12 21:02:27)
oynamadığı halde bir oyunu en sona atan adamlardan tavsiye almamanı öneririm.

  • barky  (23.09.12 22:31:24)
Siralayin demis adam, ben de siraladim. OKUMADAN konusan at kafalarindan tavsiye almani onermem.

  • MouseP  (24.09.12 15:58:13)
sakın olun beyler amaç zaten farklı fikirler elde etmek ama hepsini oynamış olmak lazım ya da fikir sahibi olmak sıralamak için. dota 2 nin çok yolu var bence daha ve lol'e bi bakınca dota 2 de adamlardan örnek alınmış bir çok şey var bunu gördüm ben.zaten ne demişler
good artist copy great artist steal.

  • sparkle kiddle  (24.09.12 18:37:32)
dota 2 lol'den cakma diyosun, lol dotadan hon'dan cakma degil mi diye dusunmek lazim. Lol hon oynayan arkadaslarim da var hepsini izledigim oldu. Neden saldirma ihtiyaci duyuldugunu merak ediyorum.

  • MouseP  (24.09.12 18:50:17)