tim maslak civarında 1 günlük ev aranıyor

15 ekim 2012'de cm101mmxi gösteri'sine adana'dan gelip izlemek istiyorum. saat 21:00'de başlıyo büyük ihtimalle 23:59'dan önce bitmez. günü birlik geleceğim için geri dönüş sağlayamam.

o yüzden 5-10 saat (uyku için + istenirse sabah kadar sohbette edebiliriz) bir yer arıyorum. yani talep ettiği ücret neyse peşin olarak öderim.

sigara kullanmıyorum. rahatsızlıkta vermem yani.

iletişime geçilirse sevinirim.

not: bende o tarihte gidip izlicem. sabah kadar bir yerde oturalım denilirse o da uyar bana. alternatiflere de açığım. hatta pansiyon tarzı bişi varsa o bile uyar. her yol paris yani.

10 ekim'e kadar bir çözüm bulamazsan, bana bir msj at bakalım o zamanki durumumuza göre belki bir şeyler ayarlayabiliriz. (evde internet kullanmıyorum o yüzden ctesi pazar denemeni tavsiye etmem)

bu arada yaş, cinsiyet, iş, okul bilgileri gereksiz gibi görünse de sorayım dedim..
  • holy diver  (24.09.12 13:43:01)