afyon termal macun dinlenme tesisleri

ebay'de $0.99 free shipping satilan termal macunlar var. bir de xigmatek, thermaltake, zalman gibi markalarin pahali macunlari var. ekte bir fotograf koydum acaba kalitesi cok mu kotudur? bunun cifti 99 cent. alinir mi? yoksa illaa gidip marka toblerone mu alayim

kötüdür abi gümüş var bu zımbırtıların içinde sıcaklık aktarım oranı mı öyle bi olayı var alma yani.

  • saiko  (23.09.12 12:52:35)
Eğer macunun çok dandik olursa, işlemcinin daha çabuk ısınacağını, cpu heatsink in hep yüksek devirde çalışacağını biliyorsan, bence bu çin malı macunları deneme, thermaltake de xigmatek de bilindik markalar, zalman da var, bence birkaç dolar daha koy üzerine marka al.

  • nurigagarin  (23.09.12 12:52:40)
Gayet güzel çalışıyorlar.

  • skatheist  (23.09.12 14:51:16)
f/p iyi ama 2-3 lira için bunu alma. git 10 liraya zalman falan var. onlardan al. zaten hergün termal macun mu sürüyosun bi yerlere

  • sttc  (23.09.12 16:41:57)