mp3 e resim eklemek.

şimdi arkadaşlar.telefonum için mp3 lerimi düzenliyorum. düzenlemekten kasıt resim ekleme. diğer her türlü düzenlemeleri yapabildiğim programlar mevcut. ama iş resim eklemeye gelince su koyuveriyorlar. bana şöyle aklı başında resim ekleyebileceğim bir program ve albüm kapakları bulabileceğim bir site söyleyebilirmisiniz.

en kolay amazon'dan bulabilirsin sanırım albüm kapaklarını. program bulursan bana da haber ver.. zira benim de mp3'de albüm kapakları kimisinde var kimisinde yok. ama bilgisayarda dosyanın albüm kapak fotosu var gözüküyo.
anlayan beri gelsin...

  • vital  (25.11.08 00:32:38)
kapak için iki alternatif buldum.
tr.wikipedia.org

cdcovers.to

program için arayışlar devam ediyor.
  • ispirto_35  (25.11.08 00:54:40)
imaj bulmak için: www.cdcovers.cc

  • bardsbow  (25.11.08 01:03:06)
albüm kapakları için google images'te: "albüm adı front cover" şeklinde bir arama yaparsan sonuçsuz kalmazsın.

bunları mp3lere eklemek için de windows media player'ından tut, winamp'e, itunes'a kadar bütün medya oynatıcılar işine yarar. diğerlerinde nasıl bilmiyorum ama ben itunes'da bu işlemleri çok rahat yapabiliyorum.
  • teritori  (25.11.08 01:18:51)
www.unrealvoodoo.org

Bu program albümün cover art'ını buluyor, bulduğu resmi mp3'lere topluca gömebiliyor, ya da kendi bulduğunuz resmi gömebiliyorsunuz, isterseniz şarkıların bulunduğu klasöre ayrı resim dosyası olarak da koyabiliyor. Nefis yani.
  • edge_nabby  (25.11.08 02:27:10)
last.fm de bulabilirsiniz albüm kapaklarını:
www.lastfm.com.tr

  • n v13c  (25.11.08 07:32:26)
itunes + iart ile paşalar gibi halleder tum istedigini.

  • polifonik osuruk  (25.11.08 11:58:04)
tavsiyeler için çok teşekkürler. itunes olayına yumulmak lazım. media player ve winamp ta yapıyor bu işleri ama bazı cover lar gözükmüyor.

  • ispirto_35  (25.11.08 12:11:50)