Kapadokya'da nerede kalınır?

gitmişken şöyle mağara ambiyansı da istiyoruz ama sormadan edemeyeceğim.

www.nisanyan.net

bu üstteki bulunaktaki listeden hangisi yahut hangileri olası?

ya da listede olmayıp da başka mekan da olabilir.

nedir?

geçen gün sacred house diye bir otele baktık çok bombaydı.
biraz pahalı olsa da değer gibi geliyor...

www.sacred-house.com
  • kahvegibi  (24.11.08 21:19:00)
kapadokya bölge olarak büyülü bir yer,
nerede kalırsan kal pişman olmazsın emin ol,
bütçen yoksa e
en ucuzunda kal pişman olmazsın,
ha bütçen varsa zaten mağaralarda kalırsın ama diyorum ya kapadokya bambaşka
  • demlikposet  (24.11.08 21:37:15)
kapadokyadaki cave otel diye gecen yerler ateş pahası. çok fena yani. o yuzden eğer geceliğine en az 100 dolar veririm dersen araştır onları.

  • likeinme  (24.11.08 22:18:10)
biz de keşfettik Sacred House'u yalnız yer kalmamış bayramda. çok koydu walla.

  • loststone  (24.11.08 22:32:39)
dedemanda falan kalma. egzantirik yerlere bak, butik oteller falan. onları araştır özellikle.

  • vital  (24.11.08 22:36:51)
mağara ambiyansı yakalayacak yer bulamazsan, ürgüp öğretmenevi'ni tavsiye ederim. Hem temiz ve ucuz, hem de çalışanlar güleryüzlü. Ayrıca kız arkadaşla gideceksen diğer öğretmenevelerinin aksine aynı odada kalmana sorun çıkarmıyorlardı.

  • flyalone  (25.11.08 12:21:01)