iPhone 4'ü olup da iOS 6 yükleyen var mı?

Benim iPhone 4'e iOS 6 yüklemeyi çok istiyorum ama cesaret edemiyorum. Aranızda yüklemiş olan var mı? Eğer varsa,

-Herhangi bir sorunla karşılaştınız mı?
-Telefonda yavaşlama vs. oldu mu?
-Yükleme işlemi ne kadar sürdü?

hocam bu tam sürümü çıkmadan önce, zibilyon tane insan denedi bu versiyonu. ipod'uma iniyor şu anda, kablosuz inmesini tercih ettim yarım saat falan diyor. back up al, bak bi dene beğenmezsen geri alırsın ne olacak. gerçi geri alınmıyorsa çok pis fail olacağım ya neyse. :))

  • zazazaraeta  (20.09.12 17:52:10)
yukledikten sonra downgrade yapabilmeniz icin daha onceden jailbreak yapmis olmaniz lazim, itunes backup'i ile eski versiyona donme gibi bir secenek yok zira.

  • tom riddle  (20.09.12 17:53:54)
İphone4s ıcın yorum yapabilirim. Wifi ile ilgili bi sorun cıkartıyor cozumu ıse (git: 480624)

Edit: ios6 upgradeinden sonra downgrade yapılamıyor 5.1 e diye bı kac yerde okudum
  • skywalkeremre  (20.09.12 17:54:00 ~ 17:54:58)
Eğer jailbreak yoksa ya da SHSH kaydı yoksa Downgrade yapamazsınız.

Ama sorunla karşılaşmazsın bence. Yedek al, uygulamaları bilgisayara aktar (Satın alınanları aktar) sonra güncelle.

bak şurda anlattım: (git: 480699) 3. cevap
  • himmet dayi  (20.09.12 18:07:49)
- yüklerken karşılaşmadım, birçok uygulama güncelleme verdi sonrasında ama bazıları hala ios 5'e uyumlu devam ediyor, genel bir stabilite sorunu var, pil ömrü azaldı, yeni harita bok gibi, çok ciddi bir sorun yok bunun dışında
- evet yavaşladı maalesef
- 1 saatte indirdi 10 dkda felan kurdu başladı yeniden, ilk 2-3 dakikasında indirmeye başlamıştım sürüm yayınlandıktan sonra
  • cinematography  (21.09.12 00:51:28)