Fransa Vizesi Para ve Hesap Sorunsalı

Merhabalar,

Hesabımda 1.000 lira para var. 4 gece için Fransa'ya gideceğim önümüzdeki ay. Acaba ailenin hesap cüzdanları ile uğraşmak yerine kendi hesabımı göstersem dört ayak üstüne düşer miyim? Yoksa göte giren şemsiye açılmaz mı? Bunun bi kaba hesabı vardı, kalacağın gün başına hesabında 100/200 Euro para olmalı diye. Neydi bunun tam rakamı?

Bi de eski pasaportu ve fotokopileri işe yarıyor mu? Benim eskide bi Fransa vizesi daha var. Ama gerekli evraklarda yazmıyor.

1000 TL bence gecerli bir mebla degil, risk almaya degmez. Ailenizin hesap defterini de goturun.

Eski pasaport ve vizeler de goturulmeli.
  • yilmazyildirim  (19.09.12 11:36:35)
fransa'ya gittigin belli olur zaten rahatca vizeni alirsin

  • necipnba  (19.09.12 11:40:32)
ailenin hesap cuzdanlarina gotru araba falan varsa ruhsat fotokopisi gotur. eski pasaportundaki tum vizelerin fotokopisini kesinlikle gotur.
fransa uyuz biraz mumkun oldugu kadar evrak gotur.

  • 65 derece  (19.09.12 13:03:36)