cam damacana

1-2 aydır klasik damacanalardan su almayı bırakıp 5-10 litrelik sulara geçiş yapan birisiyim ve netten araştırdığım kadarıyla 19 litrelik cam damacanada su satışı yapan tek firma olarak Ankara'da Abant Premium'u duydum ama fiyatları çok fazla geldi, bildiğiniz alternatif cam damacanadan evlere su servisi yapan firma var mıdır? nihayetinde bu firmaların artarak rekabet ortamında fiyatların düşmesini bekleyen bir vatandaşım.

damla damla damla
ama 12 litre
o değil de o cam damacanayı da koklayarak dolduruyorlar sanırım.
(bkz: ne anladım bu işten?)
  • apc  (19.09.12 00:52:13)
sitesinde 8 lt.lik damlacana adıyla bir ürün var dostum www.damlasu.com.tr zırt pırt değiştirmeyi gerektirir, damla suyu da hiç denemedim ayrıca, ama bir kereliğine alıp bi denemek isterim.

  • candanag  (19.09.12 01:00:45)
ilk alırken 60 tl ya da üzeri gibi yüksek bir ücret veriliyor da önemli olan sonrasındaki ücretlendirme + suyun kalitesi falan + eve servis (metronun böyle bir hizmeti olduğunu sanmıyorum)

  • candanag  (19.09.12 01:56:10)
burada da okuduğum oldu başka yerlerde de, şu an kullanımda olan damacanaları evdeki cam şişelerine boşaltarak rahat rahat su içenleri anlayamadım ben, bi esprisi kalmıyor. ileride görürüz diye ümit ettiğim format ise, kazık olmayan makul fiyatlarda 12'li kasalarda 1'er litrelik cam şişelerde üretim ve tüketim.

  • candanag  (19.09.12 10:08:09)