[]

sırt çantası / messenger bag

ikilemindeyim. Sırt çantaları sanki çok liseli gibi gösteriyor bireyi. İşe tshirt - kot ya da gömlek kot ve spor ayakkabı giyerek giden biriyim. Tshirtte sıkıntı olmaz da spor gömlekle sırıtmayacak, içine laptop ve eşya koyabileceğim bir çanta arıyorum.

1-) Messenger bag ler iyi güzel de, yandan sallanma olayı gömlekte ne kadar hoş durur bilemedim.

2-) Liseli işi olmayan, çok da büyük olmayan, içine macbook (13") ve gerektiğinde tshirt, şemsiye atabileceğim bir şey olarak, çanta mı messenger bag mi daha kullanışlı olur.

3-) eastpaklerin klasik sırt çantalarına baktım, dr de 165 lira diyordu, sesli oha dedim.

4-) elimde eastpak çanta var ama kocaman, toplu taşımada sıkıntı yaratmasın diyorum.

5-) messenger bag i sağa sola çarpıp laptopa zarar verme durumları olur mu acaba

6-) marka model tavsiyelerine açığım, nereden bulabilirm diye link verene taparım.

 
yanlış anlamayın ama louis vuitton'unkiler çok güzel


  • apc  (19.09.12 00:09:30) 
laptop 1.5 kg (air) ağırlıktan ziyade, messenger bag'e sanırım, çok fazla eşya koyamam, yandan şişirir saçma durur, bilemedim ama :/


  • bonjurkes  (19.09.12 00:22:40) 
Yandan şişmezse de messenger bag'ler boş olduğunda da bir tuhaf duruyor çoğunlukla. Sırt çantası liseli gibi göstermiyor bence.


  • dampire  (19.09.12 00:28:07) 
postacı çantası çok daha liseli ve ciddiyetsiz gösteriyor bence. eğer ciddi olmak istiyorsan bond çantası gibi bişi taşı, yok spor takılacaksan sırt çantası al. şahsen ben sırt çantası kullanırım yıllardır, hastasıyım, işe giderken falan da sorun olmuyor hiç.


  • roket adam  (19.09.12 00:33:51) 
eastpak çantalar o kadar pahalı değil.115tl'ye de görmüşlüğüm var hatta intternette daha da uygun.Messenger bag ve türevleri sırt çantasına göre daha kullanışlı değil.


  • damba  (19.09.12 00:35:17) 
ben de boyle bir arayistaydim. sunu aldim 2 hafta once, cok memnunum: www.ae.com

haki rengini aldim. fotografta durdugu gibi siskin degil. hatta sadece kitap falan koyarsan dumduz. icine semsiye, laptop falan cok rahat sigar, yine siskinlik olmaz... yer konusunda hic sikintin olmaz.

gomlek giydigimde de kullaniyorum bu cantayi, sorun yok.
  • rebio  (19.09.12 01:32:19 ~ 01:33:29) 
www.hepsiburada.com

bu nasıl?
  • sporty  (19.09.12 02:44:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.