ankara üniversitsi kayıt sorunu

merkezi yerleştirmeyle değil, yetenek sınavıyla girdim. ders eklemeler 16 eylül gece yarısı bitti fakat sağolsunlar, bizi ders eklemelerden 2 gün önce sisteme kaydettirip, sistem de arıza verince ders ekleme yapamadım. ne fakülte ne öğrenci işleri telefonlara da cevap vermiyor, ne yapmam gerekiyor, düzelir mi işler? danışmana mail attım ondan da ses yok.

"ekle-bırak"ta halledilir, canını sıkma. danışmanınla konuş; yol gösterir sana. en kötü yazılı olarak halledilir.

  • gayrisabit fikir  (18.09.12 14:42:13)
peki dersler yapılır mı o süreye kadar zira galiba bölümde kimsenin ders programı yok şuan. hadi dersler yapılıyor diyelim nerede kaçta olduğuna dair bir bilgi de yok.

  • antonin artaud  (18.09.12 14:53:16)
danışmaya gitme boşuna, direk öğrenci işlerine gideceksin. hepimiz bekliyoruz ekle bırak günlerini maalesef. hersene iğrenç sorunlar çıkıyor işte. haftaya pazartesi başlayacak ekleme bırakma.

  • Gucci  (18.09.12 15:58:44)