Beleş ama Web Anti-Virüsü

Bilgisayarım virüsten, trojandan, bilimum ve binimum zararlı yazılımlardan kendini toparlayamaz oldu. Napcamı bilemiyorum. Bana önereceğiniz (Ama hızlı bi şekilde taratan bitdefender haricinde) internetten pc yi taratacak bi virüs sitesi neyin varmı?
Çörüştü pc ya yazık :((

panda webden virüs taraması yapıyordu galiba.

(bkz: #5859519)
  • jesters cap  (23.11.08 08:37:24)
@jesters cap:
Süpermiş, peki bu ayrıca tararkende siliyormu virüsleri. Benim için önemli olan o.

  • onyetele  (23.11.08 09:20:05)
kaspersky nin online virus taramasi daha iyidir bence. tespit ediyor ama silmiyor diye biliyorum.

  • atmacaged  (23.11.08 09:57:20)
@atmacaged: Bana sileni lazım gardaşşş.
Virüsü oracıkta silecek bir web anti-virüs!

  • onyetele  (23.11.08 10:06:40)
(git: 28898)

bi de online virus scan basligi var sozlukte ama ona zaten bakmissindir sanirim..

edit: bildigim kadariyla silinmiyor virusler web antivirusler ile.. ama virus'un adini veriyor ya, removal tool falan bulabilirsin..
  • katafalk  (23.11.08 10:24:46 ~ 10:26:00)
avg antivirus'un free versiyonu vardır. "avg 8 free" olarak google da aratrsanız tam adres çıkar. bu warez veya crack değildir, avg'nin kendi free versiyonudur ve bence en güzelidir, ek firewall veya başka gereksiz özelliklr yoktur (norton kulakların patlasın)

  • raj  (23.11.08 10:57:25)
Antivir'in free versiyonu beleştir, pre'den pek farkı yoktur. Yanına Zone alarm Tuzdur. Üzerine Spyware Terminator biberdir.

Afiyet olsun.
  • ataturkiye  (23.11.08 11:13:16)
bahsettiğiniz duruma en iyi çözümü ataturkiye sunmuş bence.
Misal bana avira yetmekte, ama sizi o üçlü ancak paklar. Özellikle Spyware Terminator tam bir paranoyak programdır.

  • late viper  (23.11.08 16:15:37)
@late viper; eyvallah hocam haklısın.
@ataturkiye; Allah sendende razı olsun hocam. Sayende baya bi virüs, tojan neyin çıktı. Habire zaten cılık cılık ötüyor virüs uyarısı. Meğer ne kadar çok varmış. Ben zaten bi tane taşınabilir hd alacam. Hele dur bi bakalım ne olucak.

Zaten yeni bi pc toplarsam veya laptop alırsam avira yı yükliycem. Ne gerek var avasta bilgisayarın anasını ağlatıyo, çok kastırıyo makineyi.
  • onyetele  (23.11.08 18:16:34)