Taskbar'da kutucuklar genişliyor

Başlıkta anlatamadım, görsele tık pls ------------------------->

Dün gece nerden ayarıyla oynadıysam artık, taskbar'da hep böyle geniş geniş çıkıyor şeyler. Bunu nasıl düzeltirim?

simgelerin olduğu aşağıdaki alan görev çubuğudur ona sağ tıkla, araç çubuklarından ekle kaldır yapabilrsin. kalsın istiyosan görev çubuğunu kilitle gibi bişey vardır onu tıkla boyutunu daraltabilirsin.

  • kadifepanter  (18.09.12 03:39:57)
bir daha baktım da yanlış görmüşüm, gene sağ tıkla özelliklere gir, orada ayarını bulursun

  • kadifepanter  (18.09.12 03:42:34)
yok hocam baktım bulamadım ayarını oralarda

  • hjarteblod  (18.09.12 03:47:01 ~ 03:47:22)
ayarın spesifik olarak nerden yapılacağini bulmam gerekiyor, bakıyorum dediğiniz yerlerde yok hiç sığdırlı bişi. zaten taskbar'ın ayarlarına tek bir yerden ulaşılıyor, orda da sekmelerin sığdırılması hakkında bi ayar yok. allala.

  • hjarteblod  (18.09.12 05:13:39)
olmadı :/

  • hjarteblod  (18.09.12 06:05:11)
yok abi o ayar başka bişi zaten. dolunca daraltıyor falan, kurcaladım onu da zaten. deliricem la.

  • hjarteblod  (18.09.12 08:43:51)
windows 7 kullanıyorsan;
taskbar'a sağ tık > properties
taskbar buttons > Always combine, hide labels
  • Shereff  (19.09.12 12:45:53)
biraz yamuk bi çözüm oldu bu, bu sefer de mesela klasör isimleri görünmüyor.

  • hjarteblod  (19.09.12 13:50:19)
öncelikle şurayı bir oku:
www.mydigitallife.info

sonra şu işlemi yap:
"To revert and change back to default Taskbar button size of Windows 7, just delete the MinWidth registry value data."
  • Shereff  (19.09.12 14:49:18)