elime fazladan 1200 tl geçti

nakit halde kalırsa çarçur edicem biliyorum.

altın mı alsam, ne bok yesem la koyacak yer bulamadım parayı.

altın alma, çok yüksek şu sıralar

  • winstoncash  (17.09.12 23:56:01)
altin al. Veya 1 adet apple hissesi alabilirsin.

  • compumaster  (17.09.12 23:56:16)
www.kuveytturk.com.tr
aylık 7 lira veriyollarmış

  • dikenlitel  (17.09.12 23:56:50)
dostum 1200 lirayla yapcak pek bise yok ya hesabina yatir dursun ilerde harcarsin ya da ihtiyacin olan bise varsa direk al yani. altin almakla filan yatirim olmaz.

  • eindaclub  (17.09.12 23:57:54)
bana ver lan... bana versene, ben harcayayım o parayı?

  • ruhibirbanyo  (17.09.12 23:57:56)
kenara koy lazım olur. harcarsan bi işe yaramaz.

  • i ve been mistreated  (18.09.12 00:00:23)
ya zaten niyetim "ooğ elime 1200 lira geçti hemen bunu bir haftada 10milyar yapayım" değil. nakit halde hesapta durursa biliyorum sırf içerek bitirecem o parayı. yazık günah, piç olmasın. bi ihtiyacım neyin olursa kullanırım.

@compumaster, apple hissesi alınabiliyor yahu şuncaaz paraya? (yalnız kendimi "açtığı başlığa ssg'nin entry girdiği suser" gibi hissettim ahah)
  • ikiekmekaldim  (18.09.12 00:03:10 ~ 00:03:34)
bana burs ver. kira ödeyecem la. zevke falan gitmeyecek.

  • paramesyum  (18.09.12 00:04:12)
garantiye git net hesap aç.

  • dayanikli el aletleri  (18.09.12 00:13:31)
lazim degilse su an icin git bi ankadan hisse senedi hesabi actir 5 dakkani almaz sonra bi kac hisse al imkb 30 dan kafana gore bir yil sonra ikiye katlar yada ayni kalir ama dusmez elleyemezsinde parayi

  • steward  (18.09.12 00:21:22)
küçük altın al, 105'i geçecek bence. hem kar edersin, hem de ihtiyacın olursa tek tek bozdurursun.

  • mtuncel2003  (18.09.12 00:23:31)
hisse senedi alma , muhtemelen 2-3 yıl elınde kalır o senet..

altın alma ne kadar daha cıkar kısmı muallakta , dususu cıkısından cok daha hızlı olacak..muhtemelen dususu ızleye ızleye elındekı altına bakar durursun..
daha da amerıkanın elınde koz kalmadı , enflasyonun yukselmesı faızlerı de yukarı cekecek .yenı bır krızın kapıda oldugunu gormek o kadar da zor degıl..

koy faize dursun , yada illa hisse senedi alıcam diyosan iyice arastır , gelecek vaadeden sirketleri analiz et , projelerini incele bla bla diyecem de yapmayacagını bıldıgım ıcın hısse senedı alma diyerek onerıyı sonlandırayım..
  • kennym  (18.09.12 00:26:47)
İnternetle ilgileniyorsan gelirli internet sitesi al.

  • kingbulva  (18.09.12 00:50:03)
altın alma zarar edersin. fiyatı çok yüksek şu anda. hisse senedi al diyecem ama zaten getirisini banka kesintisi ile kaybedecek. faize yatır bence.

  • ayiadam  (18.09.12 08:20:54)