navigasyon cihazı

hangisi iyidir?

bütçe: 250-400 tl arası.

garmin ya da varsa haritasi navigon olan biri

  • pollyx  (17.09.12 19:31:38)
tomtom iyidir

  • walkingdeath  (17.09.12 19:32:56)
Garmin ya da Magellan.

  • pozzecco  (17.09.12 20:18:23)
herkes farklı bir şey diyor ya :)

www.hepsiburada.com

bu nasıldır bu arada?
  • sanal uyku  (17.09.12 20:20:03)
aletin hangi navigasyon yazilimini hangi haritayi kullandigi tercihinizi degistirecek öncelikli madde olmali.. basarsoft kullanan bir navi, ya da navigon kullanan bir navi tercih etmenizi öneririm..

  • pollyx  (17.09.12 20:24:07 ~ 20:25:06)
verdiğim linkteki başarsoft kullanıyor. donanım özelliklerine bakınca da çok güzel duruyor. ama next nasıldır, bu modeli nasıldır fikrim yok pek. bir de uyduya bağlanma hızı da önemli tabi. bu model nasıl onu da bilmiyorum hiç, internette o konuda yavaş kalıyor falan yazanlar olmuş.

  • sanal uyku  (17.09.12 20:39:47)
garmini rodop daglarindan otomobille gecerken kullandim.. ayni anda iphone'un navigasyonu da acikti.. iphone zaman zaman gps sinyalini kaybetti ancak garminde en kücük kopma olmadi.. cihaz sadece ilk acildiginda gps sinyalini bulmak icin zaman gecer.. atiyorum türkiyeden almanyaya ucakla gidersiniz ve alaeti türkiyede kapatip almanyada acarsiniz.. iste o zaman 5 hatta konumunuza göre belki 10 dk sürer bu ancak ondan sonra acip kapattiginizda birkac saniye icinde sinyali bulacaktir.. bilindik markalara yönelmenizde yarar var.. tomtom ya da garmin iyidir..
ya da 400 liraya bir iphoen 3gs alin onu kullanin navigasyon aleti olarak.. arada internete girersiniz hem..

  • pollyx  (17.09.12 20:56:51 ~ 20:57:19)