mirsadın jubilesi

bu adam jubile maçına neden ilk beşte başlamıyor.ayıp değilmi adama yoksa sakat falanmı

Basketbolda sınırsız değişiklik var, futboldaki gibi çıkan tekrar giremez kuralı yok. İlk 5 başlaması şart değil.

  • cakabo  (16.09.12 19:18:44)
onu ben de biliyorum ama yani bir adam jubilesinde ilk 5 te başlar zaten sayı atınca kenara geldi veda gibi bişey yaptılar oynamaz zaten heralde bidaha tam jubile gibi değil yani

  • lansta  (16.09.12 19:22:54)
Sakatliktan yeni cikti. Mac kondisyonu yok. Mac baslar baslamaz akabinde aldi ve jubilesini yapti. Ayip olacaksa da boyle ayip olsun vallahi.

  • skywalkeremre  (16.09.12 19:26:38)
vedayı izledikten sonra doğru diyosun hakkaten

  • lansta  (16.09.12 19:28:04)
ben de öyle dedim ama izledikten sonra 6 numara 6.dakika olayı güzel oldu:) çok anlamlı bir jübileydi herkese nasip olmaz.

  • royal  (16.09.12 19:33:22)
Aynen 6 numara 6. Dakika ustelik 3lukten sonra. Cok iyidenk gelmis veya ayarlanmis bir sey. Bana kalirsa bilincli bir seydi. Takim icin cok ciddi bir hazilik maci sonucta. Mike batiste ve andersen haric takimamherkes katilmis durumda oyuzden daha fazla oyunda tutmasi hem mantiksizdimhem de mirsad ta istemezdi bunu bence.

Adam bugun yasadigi her bir ani, onuru haketti. Cidden herkese nasip olmaz. Yolu acik olsun.
  • skywalkeremre  (16.09.12 19:43:10)