Istanbul - Ekaterinburg En Ucuz Gidiş

Merhaba Gönül Dostları ,

Yarimin yanına Şubat döneminde Ekaterinburg'a gitmem gerekiyor ancak gördüğüm kadarıyla mantıklı bir gidiş metodu söz konusu değil. O zaman dedim bir elin nesi var iki el çok gürültü yapar falan size sorayım.

Şimdi ben Izmir'de yaşıyorum ama Istanbul'dan uçmak her türlü daha cazip.

O yüzden diyorum ki ;

Istanbul - Ekaterinburg için bana en mantıklı rota. Nerden aktardığım falan önemli değil.

Şimdiye kadar denediğim şeyleri söyliyim

1- Skyscanner ( Istanbul - Ekaterinburg 1 aktarmalı uçuş) : 800 küsür TL
2- Aeroflat - Istanbul - Moscow 250 € devamına 20+ saat süren bir tren var dediler.

Özetle gitmem gerekiyor ama lütfen ucuz yollu bişeyler olsun istiyorum

Lütfen bi el atıverin be!

yekaterinburg ta anasının nikahında olduğu için bu fiyat maalesef gayet normal. tren yolculuğu hem çok uzun hem de çok masraflı. moskova-omsk treni gidiş-dönüş 250$ fiyat çekiyorlardı geçen ay baktığımda.

yekaterinburg yakınlarındaki büyük şehirlerden birine uçuş bulmayı deneyebilirsiniz. merkezi yerlere uçuşlarda daha ucuza bilet bulma şansınız olur. yekaterinburg'a yakın olduğu için oradan otobüsle/trenle geçerken de fazla para ödememiş olursunuz. gerçi çok büyük yerler sayılmazlar ama saratov, chelyabinsk, magnitogorsk, ufa ve hatta volgograd düşünülebilir.

şöyle söyleyeyim: istanbul-varşova gidiş-dönüş biletini 220 liraya almıştım. poznan'a gidecektim. poznan gidiş-dönüş bileti 800 liraydı. varşova-poznan arası git-gel sadece 30 lira.

alternatif şehirlere, o şehirlerden yekaterinburg'a nasıl ulaşabileceğinize bakın bence.
  • pescador  (16.09.12 16:52:14)
ben 4 şubat 2013 için baktım hani şubat ayı falan demişsin.

www.tripsta.com.tr
  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (16.09.12 17:02:07)