Ankara'da ulaşım

Merhabalar, Öveçler 4.caddeden Aştiye direk giden dolmus ya da otobus var mi? Eger yoksa 4. caddeden Bilkente gitmek icin sizce en uygun guzargah nasil olur? Bilkentin ulasim sitesinden baktigimiz uzere saat 7.40'da dikmen'den Bilkent'e servis var, bu servis Cetin Emecten geciyor ve Mehmet Emin Resulzade lisesinin onunden yolcu aliyormus. Bunun gibi semt servislerini kullanan var mi? Cok fazla soru sordum farkindayim herhangi birini cevaplasaniz da kabuldur. Tesekkurler.

bişkek caddesinden, (happy days'in karşısı) servis geçiyor. aşti'den ya da emek'ten oraya yürürsün. bilkent dolmuşları da var. semt servisleri de rahat oluyor ama servisi bulana kadar zorlanabilirsin tam olarak nerelerde durduğunu öğrenene kadar.

  • kayranin kedisi  (16.09.12 01:45:45)
aşti'ye giden bi dolmuş var bildiğim kadarıyla, öveçler 4'ten 10 dakikada bir geçiyor, son durağı ulus. ama hiç kullanmadığım için caddenin hangi tarafından binerseniz aşti'ye gideceğinizden emin olamadım. oralardaki bi esnafa falan sorarsanız söylerler diye düşünüyorum.

  • amugochi  (16.09.12 02:18:00)
aşti dolmuşları var. önce 2. caddeden girerler 4. caddeden çıkıp aştiye, ordan ulusa geçerler. tabi sabahları bu dolmuşa 4. caddeden binmek her babayiğidin harci değil. ayrıca 10 dakikada bir geçtiği de tam bir efsanedir, 35 dakika beklediğimi bilirim bu dolmuşu.

  • bobinhoo  (16.09.12 02:57:48)
4. caddeden aşti'ye ulus dolmuşu vardır. gündüz vakti 2. cadde ve 4. cadde dolmuşları ayrıdır. tek dolmuş iki caddeyi de dolaşmaz. gerçekten de 10 dakikada bir geçer. aşti'nin tam önünden geçer bu dolmuş. saat akşam 19:00-20:00'den sonra tek dolmuş iki caddeyi dolaşır.

  • kibritsuyu  (16.09.12 23:24:11)