Evde Dumbella Vücut Geliştirme

Yaş 17, boy 1.85-kilo75 civarında erkek kişisiyim. Bu yıl ve seneye ygs-lys olaylarından dolayı spora falan gidicek vaktim yok onun için hazır evde dumbella çalışayım dedim. Hafif göbek de var bu arada. www.bodyforumtr.com
bu program nasıl? Dumbell setini alırım zaten, mekik sehpası da gerekiyo sanırım ama çok yer de yok evde, barfiks barı zaten takamam yani.
Bi de beslenmeye dikkat edemem normal giderim okul vs ayrıca kardio da yapıcak vakit olmuyo çok, bu program bu şekilde işe yarar mı n'olur?

bu yaşta gerek yok bence. boyun kısa kalır.

  • ramos bien  (16.09.12 00:44:16)
boyun falan kısalmaz. düzgün bi salona git bence evde bıkkınlık gelir hiç bilmediğin için yanlış şeyler de yapabilirsin. en iyisi ucuz yollu iyi salon bulmak. bi araştır çevreni bence

  • nickimin hakkini veremedim  (16.09.12 00:55:09)
bu program guzel. zaten baslangicta bu tarz seyler toparlanman icin yetecektir.
yalniz yemene, uyumana dikkat etmeden olmaz o is.

ben senin yerinde olsam sinav olaylari gecene kadar bu tur mevzulardan uzak dururdum. zira ne kadar hafif calisirsan calis fiziki bir yorgunluk yasayacaksin. o gunun aksam saatinde yapsan sonraki gun, erken saatlerde yapsan tum gunun gitmis olacak. haftada en az 2 veya 3 gun yapacagin dusunulecek olursa sinavina, dersine zartina zurtuna mani olacaktir.
  • entrapmen  (16.09.12 01:45:53)
yapma bence. ramos a katılıyorum

  • even i say faith no more  (16.09.12 02:16:03)
o linkteki programı uygulamıştım işe yarıyor. göğüs için sehpa şart ama. onunla vücudu toparla sonra salona yazıl.

  • zombie0  (16.09.12 02:53:48)