Bel ağrısından ölmek üzereyim, ne yapsam?

Yıllardır çektiğim ama 3-4 yıldır ara vermiş olan bel ağrım bugün yine hortladı. Doktor fobim yüzünden henüz bir net bir teşhis konulamadı ama bacağıma ve ayağıma da ağrı vurduğunu ve bir ara "diskler arası sıvı kaybı" gibi bir şeyler söylendiği için fıtık olduğunu düşünmeye başladım. Pazartesi fobiyi filan bir yana bırakıp hastaneye gideceğim mutlaka (tabii ayakta durabilirsem, çünkü şu an oturunca kalkamamak, kalkınca oturamamak, yatınca doğrulamamak vs.. gibi bir problemim var). şu an çok canım yanıyor. 4-5 saat önce voltaren (hap) içtim ve muskoril merhem sürdüm ama en ufak bir değişiklik yok ağrımda...

Evdeki ilaçlar:
- Yakı
-Voltaren, Novalgin, Minoset plus, Majezik, muscoflex tablet
- Muscoril merhem
- Doline sprey

Ne yapsam, hangisini ya da hangilerini kullansam?

Ağrıdan ağlamamak için kendimi zor tutuyorum, nolur bir akıl verin...

ağrı kesici: majezik sr
krem: voltaren

aynı ağrı bende de var kısa bir zamandır. sol bacağım ve oradan sırtımın yarısına kadar gelen bir ağrı. doktora gittim, mr ve film çektiler, ufak bir fıtığımın olduğunu söyledi. bence siz de doktora gidin ve önerirse mr cektirmekten cekinmeyin.
  • tormentorius  (15.09.12 22:58:08)
voltarenin sadece hapı var maalesef, merhem olarak muscoril bir de doline sprey...
ama majezik içebilirim..

  • moonwell  (15.09.12 23:01:27)
annem gibisin aynı. halini hafife alma derim. annem hakkında ayrıntı vermek istemiyorum moralini bozmamak adına ama sen kork yani fobi, doktor, pazartesi... unut bunları.

bilmem reçetesiz verilir mi?, ve böyle ilaç tavsiyesi hiç onaylanan birşey değil bunu da biliyorum ama şu an senin ne halde olduğunu da çok iyi bildiğim için
(bkz: sirdalud ) annemi bi müddet idare etmişti
  • cecilia  (15.09.12 23:38:17)