android mp3 player

şimdi tek tek uygulama indirip denemek istemiyorum.

karttaki müzikleri TÜRE GÖRE kategorilere ayıracak bir uygulama arıyorum. gerekiyorsa ilk açılışta iki saat analiz yapsın fark etmez, yeter ki türe göre sınıflandırsın.

winamp ı dene. çok kullanışlı şahsen

  • dikenlitel  (15.09.12 16:38:48)
Poweramp. Bence en kullanışlısı. Sesi en güzel çıkanı. Yalnız ücretli.

  • arig  (15.09.12 17:00:01)
poweramp yada playerpro. neutron player da iyi diyorlar ama denemedim

  • mattiadestro  (15.09.12 17:41:26)
program falan iyi hoş da, tür bilgisi mp3 dosyasında bulunmuyorsa programın yapacağı birşey yok. Mesela ben samsung'un mp3 playerında albüme göre, sanatçıya göre falan bakıyordum ama bazıları tanınmıyordu. Windows 7'de mp3'leri seçip alttan sanatçı adı, albüm adı falan girdim öyle düzeldi. Buna da dikkat etmek gerek. Gerçi artık çoğu mp3'ü bunlara dikkat ederek çeviriyorlar.

  • rodriguez2  (15.09.12 17:43:24)
@rodriguez2:
winamp (PC)'ın çok eski sürümlerinde bile o bilgileri otomatik ayarlama seçeneği vardı. şarkıları tek tek tarayıp hallediyordu. o yüzden dedim gerekirse iki saat analiz yapsın diye.

poweramp yükledim, bi de unlocker buldum ama çalışmadı. winamp'ı deneyeyim madem. hiç olmadı pc'de otomatik bilgi girdirip sonra telefona atacağım sanırım.
  • sanal uyku  (16.09.12 09:35:26)