[]

maçka küçük çiftlik park ulaşım

Selamlar,

Metrobüsle uzunçayırdan karşıya geçecem, küçük çiftliğe gitmem lazım? Zincirlikuyu'dan inip mi gitsem (nasıl) ya da taksimden mi insem (nasıl)

taksi dışında opsiyonlar pls

 
zincirli kuyudan otobüsle taksimden yürüyerek gidebilirsiniz..imaknınız varsa taksimden yürüyün bence..spor olur..


  • dedim dedim de kime dedim  (15.09.12 15:59:57) 
orada otobüs duruyor mu yakınlarda? hangi durakta inmem gerek? hangi hatlar bir de?


  • bonjurkes  (15.09.12 16:01:15) 
kabataşta ineceksiniz zincirlikuyudan geliyorsanız..

taksimden ise atatürk kültür merkezinden inin aşağıya inönü stadının yanında kalıyor..lunapark falan var yanında..
  • dedim dedim de kime dedim  (15.09.12 16:10:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.