Giriş katı ev kiralamanın dezavantajları nelerdir?

Tecrübelilerin fikirlerini alabilir miyim? Isınmadan tutun da temizliğe kadar, aklınıza gelebilecek her tür konuda fikirlerinizi bekliyoruz.

genelde balkonlara sahip değildirler. darlandırırlar beni şahsen.

  • dikenlitel  (15.09.12 15:43:47)
altı dolgulu değilse kışın bi taraflarınız donar. ayrıyetten binanın bütün pisliği tozu giriş kata iner diye bişiy de var.

  • at s2 yan cek  (15.09.12 15:50:45)
böceği bol olur , cam kapı acık unutursan kedi dadanır.

  • mortac  (15.09.12 15:53:23)
hırsızlık riski en başta geliyor.
bir de yanlış zeminde yapılmışsa su basabilir.

  • goldentitan  (15.09.12 15:54:22 ~ 15:55:21)
gece camı açık bırakırsan, çişe kalktığında tuvalette kedinin yattığını görürsün; ama sonra alışıyorsun. kedi de belli bir süre sonra ben çişe kalkmadan gidiyodu.kedi bakmış kadar olursun yani.

  • sensenolma  (15.09.12 15:57:27)
çok ses oluyor.millet erken saatte girip çıktıkça apartmana rahatsız olursun

  • john holmes  (15.09.12 15:57:45)
dışarıda oynayan çocukları öldürmek istiyorsun. Sanki yanı başında bağırıyor. Birde balkonun olmaması rahatsız edici. Etrafta bina varsa gökyüzünü göremiyorsun.

  • Harpp  (15.09.12 16:06:43)
rutubette olabilir..genelde ev sahibi kiraya vermeden önce evi boyar rutubeti belli olmasın diye.Sonradan duvarlar dökülebilir.

  • john holmes  (15.09.12 16:11:09)
deprem olursa ve ev çökerse kurtulma şansın %0,028 dir bu oran 3 ve 4. katlarda % 16,239 en üst katlarda ise örneğin 10 katlı bir bine %51,038 dir

  • secilmis uye  (15.09.12 16:24:35 ~ 16:24:59)
muthis bir bocek populasyonu ve gelen gecen arabanin sesi, far isiklari.

  • eindaclub  (15.09.12 16:27:10)
-Apartmantdaki bütün kavgaları naklen yayın şeklinde odanda duyulması
-Kedi/fare girer diye içinde bulunmadığın odaların camını açık bırakamamak
-Sokaktaki bütün tozun direk eve girmesi nedeniyle temizliğin ertesi günü koridorda vahşi batı efektleri yakalayabilmek
-Sokakta oynayan çocuklara nasıl hadlerini bildireceğin üzerine kurduğun fantazilerin günün büyük kısmını oluşturmaya başlaması
-Gelin almaya gelindiğinde sanki size gelmişler netliğinde olayları takip edebilmek.

+Evde kitli kalınca camdan atlayıp çilingire gidebilmek
+Ağır yük varken merdiven çıkmak zorunda olmamak
+Ev arkadaşına dışarıdan laf atmak
  • peki madem  (15.09.12 16:51:08)
millet dışarıdan görebilir diye perde açamazsın, binanın önü açık değilse güneşin giriş aralığı da dar olacağı için ev bütün gün karanlık olur.

  • r_u_h  (15.09.12 17:00:44)
evde oturup biri ya da bir olay hakkında konuşurken sokaktan geçen biri duyabilir.
"based on a true story"

pencere demirleri ruhunu sıkabilir.

apartmana girmek isteyenler ya da kiralık daireleri sormak isteyenler ilk senin ziline basar.
  • iloushka  (15.09.12 17:44:42)