izmir için yol sorusu

karşıyakadan izmir ekonomi üniversitesine en çabuk nasıl gidilir.
1toplu taşıma kullanılacak.
2ev karşıyaka metro ile karşıyaka iskelesi arasında.

eğer vapur saatlerini ve ekspres tutturursan konak iskeleye iner, oradan 269a binersin. 269 yoksa ad 169la idare edersin.

trafiğin az olduğu çılgın bir otobüs şöförüne de denk gelirsen 361 ya da 120 ile(bayraklıya uğramayan 120 idi değil mi, 121 miydi yoksa, neyse) konak/alsancak civarına gider oradan 169/269a binebilirsin.

ya da, izbanla halkapınara gelir oradan bir 169/269 bulabilirsin, ancak trafiğin yoğun olduğu bir saate denk gelirsen alsancak trafiğine girmemek için izban'dan inip, metroya binip, konakta inip oradan yine 169/269'a binebilirsin.

muhtemelen ilk seçenek en hızlısı ancak onların saatlerini ayarlamak güç olsa gerek.
  • o degil dee  (15.09.12 01:11:46)