Anime seçmece

Halihazırda indirmiş olduklarım:

Gantz (2010)
NANA (2006)
Another (2012)
Bunların hangisini izlesem? (Ya da boşver bunları şu tam sana göre diyeceğiniz bir anime var mı?)

Daha önce izlemiş olduklarım:

Death Note
Elfen Lied
Serial Experiments Lain
Monster

Ben daha çok dram, karışık olay örgüsü efendim böyle akıl oyunları fln seviyorum. Kolay kolay ağlayamıyorum, çok acıklı kesin dayanamaz ağlarsın diyeceğiniz bir anime de söylerseniz şahane olacak! Bu gece anime izleyesim var.

Darker Then Black

  • Ufuk  (14.09.12 23:29:01 ~ 23:29:17)
Monster izle. Elfen Lied gereksiz abartılan, sikko bir anime ama mangası güzel, ona bir şey diyemem. Serial Experiments Lain de herkesin izleyip hiçbir şey anlamadığı ama "anlamadıysam kesin güzeldir" diye düşünenler yüzünden çok popüler oldu. Death Note klasik oldu artık, onu da izle. Josei türünü seviyorsan Nana'yı da seversin.

Ağlamaklı dersen Hotaru no Haka izle. Bunun haricinde Fullmetal Alchemist ve Fullmetal Alchemist: Brotherhood yapımlarını muhakkak izle. Manga okurum derken Berserk izle. Anime yarıda kesiliyor çünkü. Mangası müthiş güzeldir. Claymore da aynı şekilde, seri tamamlanmıyor mangasına devam etmek gerekiyor. Onun mangası da güzel. Hellsing Ultimate de güzeldir. Ergo proxy fena değil, izlenir. Rurouni Kenshin güzel bir aşk hikayesi.

En başta dediğim gibi, monster ile başlayabilirsin. Muhtemelen çok beğeneceksin.
  • gyroscope  (14.09.12 23:32:43)
Bence FMA Brotherhood ve Blue Exorcist'i dene.

  • skyfaller  (15.09.12 09:37:34)
ergo proxy
hellsing

  • forbidden archangel  (15.09.12 11:02:02)