Toshiba Notebook'lar Nasıl?

Bendeki Samsung u kardeşime verip kendime yeni bir notebook pc almayı düşünüyorum.

Samsung'u (r540) çok sevdiğim söylenemez o yüzden değişik marka alayım diyorum 2. yi...Sony vaio'nun kasa ve klavyesini çok beğendimama çok pahalı...

dell ve hp lere bi ön yargım var nedense

Bu sefer asus alayım diyordum ama tezgahta toshiba kırmızı kasalı bir notebook gördümçok beğendim...beyaz olanıda güzeldi...

toshiba nasıl? güzel bir laptop markası mı yoksa asus veya diğerlerine mi bakayım?

i5 veya i7 işlemcili.. 1.500-1800 arası bişey bakıyorum.

her zaman dediğim gibi dell yada lenovo al. mühendisler hep asus kullanıyor ama mühendissen sende asus al. asus mühendis modası şu sıralar. . ısınma olayını düşünerek al notebook'u. servis işinde en iyi olan firma dell onu da hatırlatayım.

  • jackyr  (14.09.12 02:45:02 ~ 02:45:21)
Toshiba nasıl diye bir soru mantıklı değil açıkçası. Her markanın ürün grupları var. Kullanım amacına yönelik oluyorlar genelde. Sony VAIO'da da durum böyle, hepsinde böyle.

Misal, bir Qosmio serisi ile bir C serisi bir değiller. Arada dağlar var. Tam olarak ne için alacaksın, onu söylersen iyi olur.
  • ahmetcan44  (14.09.12 02:45:16)
Böyle mühendislik programları falan çalıştırmayacağım. oyunda oynamıyorum belki age of empires 2 bazen...

işteklavyesi güzel olsun...internet sörf yaparken hızlı olsun çok sekme açıkolmasına rağmen ve 720p, 1080p divxlerde üzmesin beni yeter ^^
  • denizaya  (14.09.12 02:50:12)
www.sanalmarketim.com

Mağazalardan birinde inceleyebilirsin. HD 7670M yazmışlar ama HD 7610M var. Her halükarda işini görür, fazla bile gelir. Daha ucuz bir versiyonu için:

www.vatanbilgisayar.com

i3 işlemcinin kırpılmışı var üzerinde. Toshiba olunca, donanıma göre fiyatlar biraz daha fazla oluyor diğer markalara göre. Biraz daha iyi bir şey arıyorsan, L755 serisine bakabilirsin. Bütçene göre modelleri mevcut fakat donanım olarak sana fazla gelecek, paranın bir kısmı çöpe gitmiş olacak.
  • ahmetcan44  (14.09.12 02:58:08)
dostum eğer bütçem 2000 e ulaşır diyorsan bütçem asusun nf serisi var kesinlikle bi bak eğer çok beğenmezsen gel beni döv, o derece yani :D

  • orixim  (14.09.12 04:33:47)