Pırlanta Kolye, Sevdiceğe Hediye

selam!

sevdiceğime güzel bir hediye almak istiyorum. öğrenci adamıyız diye pek pahalılarına bakamıyorum. pırlanta kolye alayım dedim ucuzlarından. işte sınırım o sitedeki en ucuz pırlanta kolye ne kadarsa o kadar :) max. 250tl belki rakamla söyleyecek olursam.

ben bir kaç sitede araştırdım ama hiç anlamam. sertifika gönderiyoruz filan diyorlar ama o sertifika ne işe yarıyor onu bile bilmiyorum.

ben bulduklarımı paylaşayım da şekil olarak da renk olarak da beraber karar verelim.
hatun duyurudaşlar hangilerini beğenir ona göre en beğeneni alırım.

ilk sitemiz goldstore. buradaki tutar 199tl. 14 ayar altın 0.01ct diyor.
renk ve model olarak çok kararsız kaldım. çok çeşit var. 5 yıl garanti diyor bir de.

ben bunu beğendim sanki. hoş geldi : www.goldstore.com.tr

bunlar da diğerleri goldstore'da : www.goldstore.com.tr

bu da diğer site olan bellagloria'da ki gözüme çarpan ucuz ürün : www.bellagloria.com

ama bunu daha çok beğendim. diğerinden 2 kat pahalı ama güzel sade ve şık duruyor sanki : www.bellagloria.com

burası 0.06 karatla başlıyor anlatmaya devamını anlamıyorum zaten.
ek olarak burası diğerine göre 2 yıl garanti veriyor sadece.

google "pırlanta kolye" yazınca bu siteleri verdi. bir çok siteye baktım ama ucuz hiç yoktu neredeyse.
Siz biliyorsanız uygun siteler onlardan da araştırma yapabiliriz.

Çok teşekkür ederim.

bence alacaksan tiffany & co. dan al. söylediğin bütçe için de çok güzel kolyeler var.
hem de aldığın şeyin prestiji hiçbir markada daha yok, her kızın rüyasıdır.

senin için 100$-250$ arası çıkan sonuçlar:

www.tiffany.com
  • domestos  (13.09.12 01:36:42)
ağa bunların türkiye şubesi var mıdır ki ? çok cahilim kusura bakma. araştırırız onu da.

bu arada goldstore'da ürünün boyu 0.9cm imiş. 1 cm bile değil. çok küçük lan. neden bu kadar pahalı bunlar..
  • baris daima  (13.09.12 01:40:56)
tiffany çok güzeldir, domestos haklı ama bence oradan alma çünkü senin gösterdklerinden birini alırsan hem pırlanta hem de altın almış olacaksın. tiffany'de senin bütçendekiler gümüş ve pırlantasız.

ayrıca sakın yusufçuk, kelebek ve sonsuzluk işareti gibi olanlardan alma. herkesin boynunda.
  • Polat  (13.09.12 03:35:43)
Paşam 250 TL ye pırlanta kolye alma. Altın kolyelere bak derim.

  • charlesbukowskiineksi  (13.09.12 08:48:31)
@desperate aciklayici bilgilerin icin cok sagol.
Kalpli olsun diye kasmamayayim istiyorum ben de ama digerleri ne bileyim cok sacma geldi yusufcuk,sonsuzluk modelleri vs. Ama dedigin gibi kelebek guzel o alinabilir. Rengi konusunda fikrin ne ? Degisir mi renk ile kolye şıklık?
@polat aga saydiklarinin disinda model kalmadi ben ne yapayim. Ogrenci adamik digerleri cok pahali.
@charles aklima o secenek gelmedi ama bir iki ornrk sunarsan ona da bakabziliriz ustad.
  • baris daima  (13.09.12 10:24:10)
bence öğrenci bütçesine bu tarz hediyeler fazla.
linklere bakmadım.ha illa alıcam diyosan beyaz altın olanlara bak derim.onlar daha şık.

  • gakgul  (13.09.12 13:44:41 ~ 13:45:26)
Alma, öğrenci adam neden pırlanta kolye alır? Beraber tatile falan çıkın. Keyifli bir etkinliğe katılın. Bir kursa yazılın. Boynuna pırlanta takıp ne yapacak bu yaşta?
Öğrenci ve kadın kişisi olarak bunu düşünüyorum.

  • styx  (13.09.12 15:04:13)
O paraya tatil yapmışlığım çok. Hatta daha bile azına. Tatilden anlayış illa ki 4 yıldızlı oteller ise elbette yapılamaz.

  • styx  (14.09.12 16:01:37)
@gakgul bakmadim dedin ama onerdigin altinlarin ederi ne kadar benim butcem alti ustu 200tl.
@styx kadin kisisi oldugundan fikrin onemlidir benim icin.ama neden kolye almak guzel bir fikir olmasin ki. Almisken guzeli olsun istedim ki aldigim pirlanta 0.01ct diyor. Mesela bugun kuyumcuya girdim ama kolye ucu cesitleri bana cok itici geldi. Yani cezbeden birini bulsaydim taksit yapsaydi hemen alirdim. Kolye takmayi seven bir sevdicek var. İstedim ki benim aldigimi taksin, onu her gordugunde mutlu olsun yuzu gulsun.
Tatil diyen arkadaslara ben de selam ederim. Adana'dan herhangi bir yere tatil niyetine gitmenin yol parasi 200tl tutacagindan pek mantikli degil.
Etkinlik, kurs olayina da sunu diyorum. Hangi tatil kurs etkinlik bana ayda 20liraya verecek sevdicegi mutlu etme firsatini. Aga ogrenci adamiz lan birden cepten 200kagit cikmaz. 20liraya 10iddaa oynamam cikar tutar.
Haksiz miyim agalar ?
  • baris daima  (14.09.12 20:47:46 ~ 20:53:12)