haydi dizi bulalım

shameless
himym
dexter
prison break
suits
house md
game of thrones
new girl
once upon a time
modern family

beğendiğim diziler. sanırım en çok house md. ve shameless etkisinde kalmışımdır.

şimdi oz ya da supernatural'a başlamayı düşündüm ama çok bölüm var, bi yerden sonra bozuyorsa hiç bulaşmayayım istiyorum. çünkü başladım mı bitirmek zorundaymışım gibi hissederim genelde. önerileriniz?

six feet under

  • keltikfrost  (12.09.12 17:25:10)
(bkz: friends )(bkz: seinfeld )(bkz: modern family) (bkz: coupling )(bkz: scrubs).

(bkz: sherlock) (bkz: doctor who) (bkz: boardwalk empire)
  • noluyo yaa  (12.09.12 17:25:37 ~ 17:26:10)
arrasted development

  • usestripy  (12.09.12 17:36:04)
Sonradan bozmasın istiyorsan, her ne kadar ilk iki sezonunu gerçekten sevsem de, Supernatural'a bulaşma derim.
Tam benlik soru aslında ama çok dizi izlesem de seninle pek uyuşmuyor zevklerimiz galiba o yüzden bilemedim.
Devam eden diziler istersen: archer, mad men, fringe
Bitmişlerden gelsin bir de: life on mars/ashes to ashes
  • peki madem  (12.09.12 18:11:21)
shameless suits house md en sevdiklerimden ama supernatural başkadır benim için.son sezon kötüydü kabul ama değer izlemeye

  • omnella  (13.09.12 20:56:46)
nip tuck ı es geçme

  • mortac  (13.09.12 21:02:50)
lost room

  • kadifepanter  (18.09.12 03:01:05)
mewsroom'a başladım az önce.

  • 9kuyruklukedi  (18.09.12 03:06:45)