Saü staj donanım-yazılım farkı

Merhaba.
Saü Teknoloji Fakültesinde okuyorum.Stajım 36 iş günü yazılım 36 iş günü donanım staj yapmam gerekiyor.yazokulu bayram tatili hocanın yanlış tarih atması vs. stajım planladığım gibi 36 gün değil 30 gün oldu.max 32 gün yapabiliorum stajı sonra okul açılıo yani benim hatam yok ama bu kadar oluo
Sorum bunu sorun ederler mi?yani ben seneye 42 gün yazılım stajı yapsam aaa sen nie bu 6 günü donanım yapmadın derler mi?

6 gün ayrıca yazılım stajı yapmanı isterler. muhtemelen iki stajın arasında da sigorta işlemleri için vs. 1 aylık süre olması gerekir. sen yine de bölümündeki staj sorumlusu kimse ona danış.

  • zgrydn  (12.09.12 10:28:32)
yazdığını anlamadım 6 gün ayrıca "donanım" yazıcaktın herlade yanlış oldu.ayrı 6 gün donanım stajı yapılamaz minimum 10 günlük staj yapılabiliyor.staj sorumlusu da maillerine bakmıyor.şuanki durum benim suçum değil bi esneme yapmazlar mı yaw hiç bi şekilde.millet 40 gün staj yapıo 20-20 yuvarlak hesap olduğu için belki tolerans gösterilmez ama buna gösterilmesi gerekmez mi?

  • amusan  (12.09.12 10:43:26)
yazdığından eksik yaptığın stajın yazılım stajı olduğunu anladım ondan öyle yazdım. öncesinde eksik yaptığın stajı tamamlarsın. minimum ne kadar yapman gerekiyorsa onu yapıp sonra aynı yaz döneminde diğer stajını yaparsın.

ayrıca staj sorumlusuna telefonla ulaşmayı dene.
  • zgrydn  (12.09.12 11:21:27)