bu telefon alinir mi?

su sitede 1.450 liraya galaxy s3 buldum.

www.capslock.com.tr

sizce guvenli midir alinir mi? turkiye garantili midir? ya da sizin onereceginiz bi yer var mi samsung galaxy s3 icin? butcem 1.500 lira

Sitenin ismini ilk kez duyuyorum, bilmedigin siteden alip yuz iki yuz tl kar edecegim derken 1400 tl'niz bosa gitmesin, ben bulasmayin derim...

  • skahvecioglu  (10.09.12 23:10:35)
gittigidiyor paso e-mail atıyordu bizde var diye.

www.gittigidiyor.com

burada var yine.
  • passion rules the game  (10.09.12 23:15:00 ~ 23:16:16)
sitenin iş ortakları çok sallama duruyor. bi de şöyle bir numara vermişler, aramak lazım 444 0 139

  • fatihdr  (10.09.12 23:19:02)
internette yorumlara baktım iyi şeyler yazmışlar.

  • ontheroad  (10.09.12 23:20:19)
bugün bi internet dolandırıcılığı haberi gördüğüm için sizi yanıltmak istemem ama ben bundan 2-3 sene önce hiç duymadığım bi siteden 1000 lira olan bi telefonu 750 liraya almıştım, paralel ithalat yaptıkları için böyle ucuz olabiliyo bazı sitelerin fiyatları. türkiye garantisi olmayabilir, ama kendilerine götürdüğünüz zaman tamirini yapıyolar, kendi garantileri kapsamında. teslimat sözleşmelerini vs iyi okuyun derim, ve sitede bi numara var yanlış görmediysem orayı arayabilirsiniz bilgi almak için.

  • jpsartre  (10.09.12 23:20:59)
site güvenilir mi bilmiyorum ama muhtemelen ithalatçı garantisi vardır, distribütör değil. ondan ucuzdur.

bu arada olur da bütçeniz yetmez de başka şey almak isterseniz galaxy nexus'a bakabilirsiniz.
  • sanal uyku  (10.09.12 23:21:52)
2 YIL İTHALATCI FİRMA GARANTİLİ-FATURALI

yani gittigidiyor'daki telefon nanay gibi sanki hani
  • maresalx  (10.09.12 23:24:18)
bu telefon ithalatçı firma garantili,1500 liraya satıyorlar zaten ortada bi dolandırma durumu yok.. telefon kvk garantili olmayacakta sana eminönünde bilmem ne iletişim garantili diyecekler,ben de buna benzer bi siteden almıştım telefonumu..telefon bozulursa uğraşırsın kvk gibi olmaz,başka da kötü tarafı yok.

  • soluman  (10.09.12 23:25:09)
iphone 4s'imi satacaktim adam yarin gelip 1500 lira sayacakti sunlari okuduktan sonra vazgectim yahu.

  • maresalx  (10.09.12 23:39:43)
bu 1500 tl senin için çok kıymetli bir para ise ben o garabet siteden veya gittigidiyor türevlerinden telefon almazdım. hatta 1500 tl benim için kıymetli bir para ise onu telefona vermezdim amk. 1 sene sonra elinde patlayacak, daha süper modeller çıkacak ve sen bu telefonu aldığın için kendine küfredeceksin. ilk çıktığında iPhone 3GS almıştım, insanlar elimdeki cihaza inanamıyordu, şimdiki gibi herkesin elinde de yoktu. Allah var bende hakkını verdim, süs diye taşımadım. jailbreaktir, downgradedir zarttır zurttur her bi bokunu öğrendim. bir sürü uygulama/oyun yükledim ama SIKILDIM. şimdi sikseler bi telefona o kadar para vermem, çünkü biliyorum ki bu götlekler yazılım güncelledikçe eski telefonların ağzına sıçıyorlar. güncelleme yapma da göreyim, yemez. demem o ki, ağzının suyu aka aka baktığın s3 varya, bi-iki sene sonra bi sike benzemeyecek. o yüzden hiç bi zaman eskimeyecek olan efsaneden şaşma, git hemen bi tane Nokia 1200 al 100 liraya. paran cebine kalsın amk, milletçe kafayı yedik

  • fatihdr  (10.09.12 23:50:37 ~ 23:53:17)