[]

kulaklık

yere düşünce bozulur mu gençler? Ya benimkini bir iki kere yere düşürmüşdüm, ya cebimden çıkararırken, ya da eğildiğimde yere düşüp çarpmıştı falan, şu anda sağ taraftan ses iptal, cızırtı geliyor sadece.

Şimcik 2-3 düşmeyle kulaklığın ölmesi normal mi yoksa dandik kalitesiz diyebilir miyiz?

Sennheiser'ı bırakıp brainwavz diye bir markaya geçmiştim, ses kalitesi falan ilk günlerde baya iyiydi, şimdi öldü kulaklık, bir sene olmadı sanırım daha kulaklığı alalı.

1-) Garantiye bu adamlara göndersem yerler mi?

2-) Yine bu adamlardan mı kulaklık alsam? Gelmesi 2-3 haftayı bulur internetten sipariş olacağı için.

3-) Ya da salla gitsin diyip, türkiyedeki dükkanlardan alabileceğim bir kulaklık mı baksam?

Ne dersiniz?

Senhayzırın zaten çok pahalı olmayna bütçeyle alınabilecek 2-3 kulaklıığı var, cx280 e sahiptim, onu da kaybettim :(

 
Buradaki dükkanlardan alacağın kulaklıklar her şekilde daha geri ve yok yere pahalı olacak. Cx300 II vardır Sennheiser'dan. Brainwavz M2 onun daha iyisi ve daha ucuzu mesela. Kablo olarak da efsane. Türkiyeye 1 haftada falan geliyor.


  • jesterdvine  (10.09.12 09:51:40) 
jakında problem. jakı değiştirtebilirsin. basit sayılabilecek bir işlem. kulaklığı atma yazıktır.

düşme işe alakası var mı peki bunun? eeöö pek ihtimal vermiyorum. kulaklığın kabolusunu sararken vs zarar vermişsin sen.

kulaklık tamiri yapan bir yere götürüp jakını değiştirt.
  • girl in a coma  (10.09.12 10:17:04) 
ben kulaklığın üzerinde de yattım, 4.kattan aşağı arkadaşa da attım ama kulaklığa hiçbirşey olmadı.
philips shl5003

  • cetoxim  (10.09.12 12:30:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.