[]

hangi dergileri takip ediyorsunuz (erkekler)

Selamlar, er kişi olarak, sanki dergileri yeterince takip etmiyor muşum gibime geliyor.

Dergilerde hala bilgilendirici şeyler kaldı mı bilmiyorum ama, spor ve araba dışında okuduğunuz dergilerin adını yazsanız süper olur sanki?

T3, Stuff falan alıyordum teknoloji için, çok rölanti gibime geldi. GQ nun ilk sayısı çok iyiydi, bu ayki sayısı nasıl bilmiyorum. Bunun dışında iş dünyası ile ilgili, ya da diğer konularda aldığınız dergiler, yerli yabancı farketmeksizin ilgi alanımdadır.

edit: gq yu okudum şimdi, ilk 17 sayfası aralıksız reklam, oha yahu

 
LOG alıyorum teknoloji için


  • hjarteblod  (09.09.12 21:19:33) 
dediğin gibi reklam bombası hepsi.

GQ, mens health vs.

googlelayarak ve blogları gezerek bulabileceğin her şeyi senin yerine toparlayıp basıp sana satıyorlar. kayda değer okunacak yazı çok az. çok merak ettiğim bir röportaj vs. yoksa almıyorum.
  • 9kuyruklukedi  (09.09.12 21:32:26) 
rss'le tanıştıktan sonra hiç dergi almadım, arada bir babamın aldığı national geographic'e bakıyorum da dediğin gibi reklam dolu o da..


  • shirou  (09.09.12 21:33:22) 
eskiden istanbul life ve voyage hiç kaçırmazdım. ama artık ntv tarih ya da atlas tarih


  • secilmis uye  (09.09.12 22:04:47) 
artofmanliness.com a bakıyorum arada.


  • r_u_h  (09.09.12 22:59:26) 
boxer
four four two

  • solskjaer  (10.09.12 17:40:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.