İstanbul Atatürk Havalimanı ulaşım sorunsalı

Şimdi ucuz bilet bulup yurtdışına gitme planları içindeyim. Ancak Ankara'da yaşıyorum. Bulduğum bilet 07:45'de İstanbul'dan. Çalıştığım için İstanbul otobüsüne (yurtiçi ist-ank uçuşları çok pahalı) Ankara'dan en erken 22:00 gibi bineceğim. Gece 04:00 gibi otogarda olursam metro yok. (ilk metro 06:00'da) Eee uçuşa 2 saat kala havalimanında olmak gerek bir de. Havaş desen Taksim ve Bakırköy'den kalkıyor. Alternatif önerisi olan? (taksi hariç, yani taksi de olur ama kısa mesafe)

Misal Kamil Koç vs gibi firmaların servisleri havalimanına kadar bırakıyor mu? Ya da taksiyle Alibeyköy yahut Esenler'den Taksim'e geçip ordan havaş mı yapmalı?

taksiyle 30-35 tl civarında yazacağını hatırlatmak istedim

  • kisa  (09.09.12 10:39:54)
ya da metrobüsle yenibosna civarına gidip oradantasiye binilebilir.
ya da otobüs şirketinin servisiyle bakırköye gidilip oradan havataşa binilebilir (havaş değil artık havataş)

  • kisa  (09.09.12 10:41:31)
otobüslerin havalimanı servisi vardır en kötü yenibosna vardır oradan taksi yaparsın 7-8 lira tutar.

  • basond  (09.09.12 10:56:01)
eskiden kamil koc'un servisi vardi ataturk'e. bence kamil koc gibi firmalari arayip sorun, muhakkak vardir servisleri.

  • entrapmen  (09.09.12 12:08:57)