ben neden yazar olamiyorum

3.5 sene önce kaydoldum, kacinci sirada oldugumu falan bilmiyordum o zamanlar. ilk 3 gün icinde 10 entry girdim ve sirada bekliyorum, simdi baktim 18 bin küsür yaziyor. 3.5 sene icinde bana neden sira gelmedi, her ama her gün sözlüger giris yapiyorum en az 4 saat online oluyorum.

neden benim üyeligim bu kadar bekledi?

bazen ne yaparsan yap olmuyor bazen... :(

  • kakao  (08.09.12 01:45:49)
o girdiğiniz entrilerin onaylandığından emin misiniz? bir daha kontrol edin yazdıklarınızı. 3.5 sene beklemeniz imkansız.

  • trinitrotoluen  (08.09.12 01:51:56)
3.5 sene imkansız bence de,bi anormallik var durumda.

  • mehmetoloji  (08.09.12 01:53:43)
"anlamak, çözmeye yetmez"

serdar ortaçgil.
  • hope ender  (08.09.12 01:59:40)
götüm gibi çaylaklık entryleri girmişsindir sıra sana geldiği halde yazar olamadıysan.

  • gominist redar  (08.09.12 02:06:17)
silinen entrym yok, simdilik gec falan da demediler. bi türlü bana denk gelmedi.

  • google da bulamadim  (08.09.12 02:06:40)
@gominist redar

yok götün gibi herkesin hoslanacagi entryler yazmadim, sadece tanim entryler yazdim.
  • google da bulamadim  (08.09.12 02:08:59)
ben senden önce olucam 2 ay tatil yaptım hiç açmadım daha önce açtığımda senin kadar online olmadım ama 2 ayda 10.000 küsür sıra atlamışım bence entrylerde bir sıkıntı olabilir.

  • gündüz m  (08.09.12 02:33:43)
vallahi birader an itibariyle sözlükte çift hesaba sahibim.

o nedendir ki yazdıkların olmamış zira bahsettiğin süreden daha kısa sürede yazar oldum yaklaşık 1 senede çaylaklıktan çıkmış hesabım var.

her neyse demem o ki götüm gibi entryler giriyorsun ve geçmiyor işte.
  • gominist redar  (08.09.12 02:52:25)
sırası 18 bin. sıra gelmemiş ki birileri entry'lerin götüm gibi olduğuna karar versin. nick nedir? bir sorayım ben.

  • bruges  (08.09.12 17:35:10)