Eski Show TV binası

Merhaba northern Air Temple keşişleri.(Çok seviyorum bu hitapları. dkfkjsdjlfkdas)
Şimdi, benim burayı(eski show tv binası) bulmam gerekiyor. 4. Levent - Maslak civarında dendi bana lakin o tarafları hiç bilmiyorum. Tam olarak nerede kalır, mesela taksimden nasıl gidilir öküze anlatır gibi tarif edilirse çok memnun kalırım. (atıyorum örneğin kocaman hedehödö binasının karşısındaki bina gibi..)

4.levent'e gelmeden kanyon levent var cadde üzerinde. onun tam karşısından girin içeri solda.

taksimden metroya bincen levent'te incen. metrocity değil de kanyon yazan merdivenlerinden çıkıcan. sonra kanyon değil de diğer taraftaki çıkıştan çıkıcan (öf ne zormuş anlatımı. kanyon caddenin diğer tarafında kalsın yani). çıktığında sağda ya da solda kalıyor (çıkış yönünü hatırlamıyorum, cadde değil de içeri doğru gircen işte). girdin miydi sola doğru giderken görürsün zaten solda binayı.

anlatamadım tabe orası ayrı.
  • deckard  (18.11.08 14:09:39)
levent istasyonunda inip gültepe çıkışından çıkman lazım. çıkınca biraz düz yürüyüp ilk sağ daha sonrada 2. sokaktan sola sapıcaksın ileride solda. biraz karışık oldu bu da.

  • la grande  (18.11.08 14:26:41)
  • amarat  (18.11.08 15:10:39)