Eliptik bisiklet fiyatları neden bu kadar farklı?

www.yetkilisaticim.com

Neden bu aletlerin fiyatı 300 liradan 2500 liraya kadar çıkabiliyor? Nasıl bir fark var arada?

5-6 kilo fazlalığım var, kendi halimde çalışıp biraz kilo vermek için istiyorum eliptik bisikleti, yani çok büyük beklentilerim yok. kaç liralık bir alet işimi görür sizce? Pahalı modellere ayırabilecek bütçem yok maalesef.

Uygun fiyatlı bir marka-model önerisinde bulunursanız da ayrıca sevinirim.

biri mekanik biri dijital çalışıyor. yani tercihine göre değişir. mesela mekanikte kolu çevirip zorluğu arttırıyorsun diğerinde dokunmatik düğmeyle. hangisini tercih edersen onu al bence. kendi fikrim kiloları verdikten sonra kullanmayacağın için mekanik alman. voit de iyidir ama daha ucuz istersen diğer markalara da bak derim.

  • yeni dunya duzeni  (07.09.12 23:24:01)