açık öğretim

sizce 2 yıllık üniversiteden mezun olmuş birisi sırf askerliğe faydası olması ve 4 yıllık üniversite mezunu olması açısından açık öğretimde okumak istese okuyabilir mi?

ek: dershaneye gitme durumu olmadan, evde kendi imkanlarıyla çalışarak bu iş olur mu? ne kadar zaman ayırmak gerekir? hiç alakası olmadığı bir alanda -işletme- başarılı olma şansı nedir? sınavlar ne derece kolay veya zordur?

evde kendin çalışarak rahatlıkla bir yer kazanrsın..aöf okucağına örgün oku.

  • john holmes  (06.09.12 23:17:56)
sınavlardan 10 gun önce çalışarak sırf askerliği kısa yapmak için bile okunur 4 yıllık üniversite.

4 yıl boyunca ki siz 2 yıllık bitirmişsiniz toplam 3 sene okursunuz toplamda 50 ders varsa 40 ını elini kolunu sallaya sallaya geçersiniz geri kalan 10 ders için biraz çalışırsınız olur biter.

söylediklerim işletme için.
  • halilibo  (06.09.12 23:35:59)
dersaneye gitmedim, kendim çalışırım diye aldığım kitaplara da bakmadım. ygs de 5 bininci, lys de 20 bininci oldum bu yıl.

fakat okulda dersleri filan görüyordum tabi.
  • esenbogan  (06.09.12 23:40:01 ~ 23:40:55)